چطور دوچرخه سواری کنیم

آموزش دوچرخه سواری

دوچرخه سواری ممکن است برای برخی آسان و برای بعضی‌ها سخت باشد. بیشتر مردم دوچرخه سواری را در زمان کودکی با خواهر و برادر یا والدینشان یاد می‌گیرند. بعضی وقت‌ها مدارس به بچه‌ها آموزش دوچرخه سواری می‌دهند. دوچرخه سواری می‌تواند یک تجربه سرگرم کننده باشد و وقتی در آن مهارت پیدا کنید می‌تواند یک تفریح روزانه شود. این ورزش برای کاهش وزن و تقویت انرژی پیشنهاد شده است.

چیزهایی که نیاز دارید

  • دوچرخه
  • صبر

اطمینان حاصل کنید که دوچرخه برای بزرگسالان یا کودکان به خوبی تنظیم شده است. در باشگاه دوچرخه سواری جامین دوچرخه سوار باید بتواند در بالای میله دوچرخه بدون بدون لمس کردن بدنه دوچرخه بیاستد. در اتفاقات ناگهانی و سریع باید پاهای او بتوانند به زمین برسند.یک کلاه ایمنی بخرید و زمانی که دوچرخه سواری می‌کنید آن را بپوشید. وقتی برای اولین بار دوچرخه سواری می‌کنید خرید دستکش، آرنج بند و زانو بند بنظر هوشمندانه می‌باشد. با دقت به قوانین ایمنی اطراف نگاه کنید. قوانین ایمنی را یاد بگیرد و بدانید. محل‌هایی که امن هستند را مشخص کنید و اهمیت استفاده از دنده محافظ را درک کنید. یاد بگیرید که اگر با دوچرخه به زمین خوردید چه کاری باید انجام دهید و کمک‌های اولیه مربوط به آن را یاد بگیرید. زمین خوردن یک بخش از فرآیند یادگیری است، پس در صورت زمین خوردن نا امید و دلسرد نشوید. یک محل امن و صاف برای آموزش پیدا کنید. زمین‌هایی که چمن هستند و یا زمین‌های بسکتبال که اطرافشان چمن است فضاهای مناسبی برای یادگیری هستند. این مکان‌ها مناسب هستند چون شما در زمان یادگیری از ترافیک و آسیب به دور هستید.

آرام پدال بزنید و تعادل خود را حفط کنید. اگر یک بچه آموزش می‌بیند مطمئن شوید که والدینش در کنارش هستند و حتی در زمان آموزش در کنار او می‌مانند. بزرگ‌ترها در زمان آموزش می‌توانند پدال بزنند و سپس با استفاده از پاهایشان متوقف شوند.

راهنمایی و هشدار

در زمان دوچرخه سواری لباس‌های آزاد مثل سویشرت، تی شرت یا شلوار جین راحت بپوشید که بتوانید انعطاف پذیر باشید.

نظر خود را بیان کنید