چگونه از تحریک پوستی ناحیه ی ما تحت جلوگیری کنیم

چگونه از تحریک پوستی ناحیه ی ما تحت جلوگیری کنیم

هیچ چیز سریعتر از درد پشت مسافرت با دوچرخه را خراب نمیکند. درد ناشی از زین برای همه از دوچرخه سواران آماتور تا حرفه ای  اتفاق می افتد. و مراحل متعددی برای زدودن این درد و جلوگیری از آن در حین آموزش دوچرخه سواری وجود دارد. صندلی عالی، شلوارک های مخصوص دوچرخه سواران، و مقدار کمی کره بز کوهی می تواند از نقاط تماس شما در مسافت های طولانی محافظت کند.

در تماس بودن

بر اساس  مری پترسون زن دوچرخه سوار Women’s Cycling.ca عرق سوز شدگی شما می تواند نشانگر صندلی نا مناسب دو چرخه باشد، واکنش هاس زنجیره ای متعاقب با وضعیت بد برای از بین بردن فشار ناشی از زین نامناسب می تواند منجر به درد در گردن و پشت شود و حس دوچرخه سواری را عوض کند. صندلی که خیلی پهن باشد در زاویه ای نامناسب پاها ار قرار میدهد که می تواند عرق سوزی قرمز و دردناکی را در کشاله ران یت در زیر لگن برای شما داشته باشد. بیشتر صندلی های دوچرخه ها امتحان کنیدتا صندلی مورد نظر را بیابید.

 

زره دوچرخه در باشگاه دوچرخه سواری

شلوارک های دوچرخه سواری از یک لایه (پد) الیاف بزکوهی در قسمت تحتانی استفادخه میکنند تا یک لایه اضافی را برای محافظت بین زین و بدن ایجاد کنند. این پد می تواند از کف، ژل یا حتی چرم باشد و بدن را از مالیده شدن لگن به زین در حین  برخورد و لرزش حفظ کند. یک جفت شلوارک برای ممانعت از حرکت در هنگام سواری که می تواند سبب عرق سوزی شود توصیه می شود. میتوانید آنرا زیر لباس های عادی خود بپوشید.

ما تحت خود را روغن بزنید

روغن بزکوهی یک چرب کننده عالی است که برای جلوگیری از عرق سوز شدگی در نظر گرفته می شود و یکی از موثرترین موارد برای سوختگی است. مغازه های محلی فروش دوچرخه  را برای اجناس جانبی نگاه کنید یا کرمی ضد سوختگی از هر فروشگاه ورزشی تهیه کنید.

خود را خشک نگه دارید

تعریق روی پوست سبب میشود که در حین رکاب زدن به پوست بچسبد و عرق سوختگی را افزایش دهد. بنابراین سعی کنید همیشه خود را خشک نگه دارید. یک شورت نازک فیلتر رطوبت را زیر شلوارک دوچرخه سواری خود بپوشید و تعریق را از بدن خود دور کنید متناسب با دما لباس بپوشید و از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کنید. به علاوه، از پودز بچه قبل از سواری بر روی پوست استفاده کنید.

نظر خود را بیان کنید